Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach

 

 GALERIA ŚWIETLICY

 

 

 GRUDZIEŃ 2022

 pierniki świateczne

 

Na początku grudnia odbyła się wycieczka do Zagrody Edukacyjnej w Lipce.  Uczniowie wysłuchali opowieści na temat życia pszczół w okresie zimowym, degustowali miody. Wzięli udział w warsztatach piernikowych. Tworzyli pachnące i smaczne wypieki. Zwiedzali również zagrodę i poznali mieszkające tam zwierzęta.

Czytaj więcej: GRUDZIEŃ 2022

 

 

 LISTOPAD 2022

 

 

W listopadzie na naszej świetlicy bardzo dużo się działo. Po raz druki dołączyliśmy do programu edukacyjnego "Czyściochowa Akademia" organizowanego przez Rossmann. Przez cały rok będziemy realizować wiele ciekawych zajęć i konkursów o tematyce higienicznej.

Czytaj więcej: LISTOPAD 2022

 

 

 PAŹDZIERNIK 2022

 

 

W październiku dopisywała pogoda, dlatego też korzystaliśmy z zabaw na świeżym powietrzu. Uczniowie integrowali się podczas wspólnych zabaw. Październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt. W ramach tematu zadaniem uczniów było przyniesienie zdjęć swoich zwierzaków. na forum grupy osoby chętne opowiadały o swoich pupilach. Po raz pierwszy pierwszoklasiści uczestniczyli w seansie filmowym. Świetnie bawiliśmy się podczas oglądania bajki.

Czytaj więcej: PAŹDZIERNIK 2022

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach

 

Lipiny 14

92-701 Lipiny

 

tel./fax: 42 6484212

tel. kom.: 507045237

 

e-mail: sekretariat@splipiny.pl

mapka