Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach

WYDARZENIA PRZEDSZKOLNE

 

 

Konkurs plastyczny „Mój przyjaciel-Pluszowy Miś” 

 Prace konkursowe wykonane przez uczniów

Z okazji Dnia Pluszowego Misia zorganizowaliśmy międzyprzedszkolny konkurs plastyczny pt. „Mój przyjaciel-Pluszowy Miś”. 

Napłynęło do nas wiele wspaniałych i niezwykle kreatywnych prac. Jury stanęło przed trudnym zadaniem wyboru laureatów. Po długich obradach udało się wyłonić zwycięskie prace w dwóch kategoriach wiekowych 3-4 latki oraz 5-6 latki.

Czytaj więcej...

 

 

Podziękowanie dla Pani Kamili Grochowalskiej 

 


Wycieczka spacerem do Ochotniczej Straży Pożarnej 

Podziękowanie dla strażaków

4 maja przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych wybrały się na wycieczkę spacerem do Ochotniczej Straży Pożarnej, która była dla nich wielkim i fascynującym przeżyciem. Strażacy z pasją i oddaniem opowiadali o swojej pracy, potrzebnych narzędziach i sprzętach używanych w różnych sytuacjach. Ponadto dzieci mogły wczuć się w rolę strażaka i strażaczki, siedząc w wodzie strażackim, zakładały też na siebie hełm i ubranie strażackie oraz słuchały dźwięku syren. Największą atrakcją była możliwość używania strażackiego węża i polewania wodą. Przedszkolaki zostały obdarowane pluszakami psa strażackiego, który w każdej grupie towarzyszy dzieciom w codziennych zabawach.

Czytaj więcej...

 


Spotkanie ze zwierzętami 

W piątek 5.11.2021 przedszkolaki z trzech grup, miały okazję uczestniczyć w zajęciach ze zwierzętami zorganizowanymi przez panią Jolantę Niedzielską. Było bardzo ciekawie, dzieci dowiedziały się o życiu zwierząt takich jak: agama, żółw, królik, chomik, szynszyla, które mogły też poobserwować, pogłaskać czy też nakarmić. Były zagadki oraz słodkie nagrody oraz wiele upominków. 

Czytaj więcej...

 


Podziękowanie dla Pani Jolanty 

 

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach

 

Lipiny 14

92-701 Lipiny

 

tel./fax: 42 6484212

tel. kom.: 507045237

 

e-mail: sekretariat@splipiny.pl