Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach

 

 

Szlachetna Paczka 2022 

 

Podczas tegorocznej akcji „Szlachetna Paczka” udało nam się zebrać potrzebne artykuły spożywcze, środki czystości, odzież, wyposażenie domu, a także pralkę. Wszystkie zapakowane dary zostały przekazane do magazynu w Łowicz, skąd następnie trafiły do wybranej przez nas rodziny. Z niecierpliwością czekamy na informację z przebiegu przekazania paczek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, pomocy i dobrym sercom komuś będzie w te Święta wyjątkowo ciepło na duszy. Bez Was by się nie udało!

W najbliższym tygodniu dostarczymy również produkty żywnościowe i środki czystości Babci Juliannie- której udzielaliśmy pomocy w pierwszym naszym finale „Szlachetnej Paczki”. Babcia Julianna przeżyła Powstanie Warszawskie, mieszka sama na wsi odciętej od środków transportu, mimo to jest zaradną, pogodną i mądrą kobietą. Jeździ na rowerze po drewno do lasu, a wieczory spędza na czytaniu literatury kryminalnej. Z ogromną radością każdego roku wybieramy się do niej ze świątecznymi paczuszkami.

Marta Koriat

Szkolne Koło Wolontariatu

Samorząd Szkolny

 

 

  

 

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach

 

Lipiny 14

92-701 Lipiny

 

tel./fax: 42 6484212

tel. kom.: 507045237

 

e-mail: sekretariat@splipiny.pl