Wiosna wierszem rozkwita

Z okazji pierwszego dnia wiosny Agnieszka Kowalska( kl. I) Adam Kaźmierczak ( zerówka) i Antonina Sołdon ( kl. I) reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. ,,Wiosna wierszem rozkwita” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr. 2 w Brzezinach. Poziom konkursu był bardzo wysoki, wszyscy uczestnicy prezentowali się doskonale. Jednak to reprezentant naszej szkoły Adam Kaźmierczak skradł serca jury zdobywając pierwsze miejsce w konkursie. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wytrwałości i zaangażowania, liczymy na kolejne sukcesy.
























