Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach

 

 

Finał łódzkich Minisingielków 

 

W sobotę odbył się wielki finał łódzkich Minisingielków rozgrywany w Rawie Mazowieckiej. Uczniowie w składzie Filip Wołczyk, Piotr Pawłowski, Karol Pawlak oraz Szymon Pietrzak godnie reprezentowali naszą szkołę uczestnicząc we wszystkich turniejach. Mamy nadzieję, że zdobyte umiejętności oraz doświadczenie przełoży się na zbudowanie prężnej drużyny siatkówki w naszej szkole.  Specjalne wyróżnienie dla Rodziców Pani Justyny Pawłowskiej, Pana Mariusza Pietrzaka oraz Pana Mikołaja Pawlaka za pomoc w transporcie uczniów na zawody.

Dziękujemy!!!

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach

 

Lipiny 14

92-701 Lipiny

 

tel./fax: 42 6484212

tel. kom.: 507045237

 

e-mail: sekretariat@splipiny.pl

mapka